редседателят на Синдикалната федерация на служителите в МВР (СФСМВР) Иван Павлов отхвърли твърденията на лидера на БСП Сергей Станишев, че Павлов е човекът на Цветанов в Обществения съвет към служебното правителство.
Пред БНТ Иван Павлов заяви: Нямам никакви лични срещи, никакви лични познанства, изобщо не мога да кажа, че съответствам на нивото на г-н Цветанов”.
„Когато г-н Станишев си търси някакви политически или други опоненти, не би било зле поне да са му съответстващи, защото така един обикновен полицай от Ловеч много лесно може да бъде намесен в някакви задкулисни игри, които могат да се инспирират, да се измислят и да се пуснат в публичното пространство”, каза Иван Павлов.
„Поканата е от Президентството и няма никакво отношение към Цветанов. Тя е отправена по същия принцип, по който са отправени поканите и до всички останали участници в този Обществен съвет”, заяви още той.
Иван Павлов, СФСМВР: Поканата към мен е от Президентството и няма никакво отношение към г-н Цветанов
21:30, 1 Март 2013
най-ново | най-четени
- Иран е поискал обяснение от България за американските самолети в София
- Запрянов увери: България не е част от операцията срещу Иран
- Янкулов: Предложението за и.ф. гл. прокурор е включено за разглеждане на 11 март
- Правителството ще проверява причините за рязкото поскъпване на горивата
- НС с извънредно заседание заради кризата в Ормузкия проток
- След иранска ракета към Турция: МО пренаписва оценката за риска за България, Запрянов иска спешен Съвет по сигурността
- Десислава Радева за коалицията на съпруга си: „Мене ме нема в целата схема“
- Вътрешният министър освободи шефовете на ГДБОП, Националната полиция и Жандармерията
- Министърът на регионалното развитие подаде оставка
- МВнР призова българите да напуснат Израел и Иран
Вашите коментари