Христо Иванов: Гласувах за това да има нормална европейска България

09:38, 9 Юни 2024

На парламентарните избори гласувах за това да има нормална европейска България, което означава да продължим с реформите и с развитието напред и страната да не са връща назад и на изток.

На европейските избори гласувах да изпратим в ЕП хора, от които няма да ни е срам. Това каза съпредседателят на ПП-ДБ Христо Иванов след като гласува в столичното 93-то СУ.

Нека да видим какви ще са резултатите от вота и тогава ще говорим, каза Иванов и изрази надежда да няма нови избори наесен:

"Днес се произнася народът. И се надявам всички български граждани да разберат, че това може да стане само днес. И е много важно да ги призовем да излязат и да гласуват и да не оставят България на самотек, на течението, защото това със сигурност няма да им хареса."

Вашите коментари