Оставката на Делян Добрев показва, че всичко казано дотук за Хасково е истина. Това каза говорителят на ПГ на „БСП за България“ Елена Йончева в ефира на „Тази неделя“ по бТВ.
Попитана дали се чувства победител след оставката на депутата, Елена Йончева отговори, че не е била срещу личността на Делян Добрев, а срещу схемата „Добрев“ в Хасково. По думите й шуробаджанащина винаги в България е имало и леви, и десни са отговорни за това. „Схемата „Добрев“ не е шуробадженащина“, каза Йончева и обясни, че Делян Добрев е обсебил всички финансови структури в общината.
„Това вероятно е в целия регион. Това е големият проблем. Това трябва да показваме, защото на всички нас и леви, и десни ни е писнало“, каза Йончева. /Фокус
Вашите коментари