След 11.40 часа днес постъпил сигнал за тежък пътен инцидент на околовръстния път на Пловдив. Незабавно към мястото са насочени екипи на полицията и Спешна медицинска помощ.
Според първоначалната информация, преди кръстовище с Кукленско шосе ТИР с македонска регистрация, който идвал от Асеновградско шосе, се сблъскал челно с мотоциклет и лек автомобил “Фолксваген” с кърджалийска регистрация. На място загинал 47-годишният моторист. В болница е откаран шофьорът на колата, на 40 години, който пътувал сам.
Дежурна оперативна група извършва оглед за изясняване на причините и обстоятелствата, довели до тежката катастрофа.
Движението в района е затруднено и се осъществява в едната лента. Пътни полицаи подпомагат преминаването на превозните средства.
Вашите коментари